Kadra dom-Rehab Poprzedni wpis Testy uzależnień Następny wpis O nas
dom-Rehab

Psychoterapeuci i specjaliści ośrodka

Szef kadry i właściciel ośrodka dom-REHAB

Robert Banasiewicz

Nazywam się Robert Banasiewicz. Jestem pedagogiem i specjalistą terapii uzależnień. Posiadam certyfikat KBds.PN (SP/0733/2012). Jestem właścicielem Ośrodka Leczenia Uzależnień dom-REHAB.

Specjalista terapii uzależnień

Andrzej Wierzbowicz

Uprawnienia do pracy terapeutycznej zdobywałem w Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia.

Specjalista terapii uzależnień

Piotr Ołubowicz

Jestem uczestnikiem szkoleń i konferencji związanych z tematyką problemów ludzkich. Pracowałem w Poradni Uzależnień „MONAR” w Olsztynie i Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji w Gaudynkach.

Specjaliści współpracujący z naszym domem

Trener i nauczyciel jogi

Żaneta Hołownia

Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi Sivanandy (Yoga Alliance USA). Ukończyłam kurs masażu orientalnego i ajurwedyjskiego.

Lekarz konsultant

Maryla Kapusta

Na Warmię przyjechałam studiować medycynę w języku angielskim i…powoli zaczynam się tu zakorzeniać. Bardzo doceniam bezpośrednią pracę z ludźmi, dlatego też na co dzień przyjmuję w praktyce lekarza rodzinnego.

Instruktor wychowania fizycznego

Grzegorz Mazurowski

Jestem magistrem wychowania fizycznego. Swoją pasję do sportów realizuję na wielu płaszczyznach. Posiadam uprawnienia instruktora boksu i koszykówki.

E-marketing, dobry duch, przyjaciel.

Krzysztof Ciesielski

Krzysiek od kilku lat opiekuje się wszelkimi pracami w serwisie dom-Rehab. Ale przede wszystkim jest wielkim przyjacielem moim i mojej rodziny. Sam tworzy własną, piękną rodzinę.

Terapeuta

Tomasz Miler

Zawodowo, oprócz współpracy z Domem Rehab, prowadzę prywatny gabinet terapii uzależnień (www.terapiauzaleznienolsztyn.pl) oraz współpracuję z Przychodnią Psychoterapii Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Olsztynie. Wcześniej pracowałem jako wychowawca w Niepublicznym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Olsztynie.