Kadra dom-Rehab Poprzedni wpis Testy uzależnień Następny wpis O nas
dom-Rehab

Psychoterapeuci i specjaliści ośrodka

Szef kadry i właściciel ośrodka dom-REHAB

Robert Banasiewicz

Nazywam się Robert Banasiewicz. Jestem pedagogiem i specjalistą terapii uzależnień. Posiadam certyfikat KBds.PN (SP/0733/2012). Jestem właścicielem Ośrodka Leczenia Uzależnień dom-REHAB.

Instruktor terapii uzależnień w procesie certyfikacji

Joanna Biedrzyńska

Jestem instruktorem terapii uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyłam Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE BROK. Przez ostatnie pięć lat prowadziłam grupy wsparcia dla osób z syndromem DDA. Pracowałam również w Teen Challenge Polska, prowadząc punkt konsultacyjny dla osób uzależnionych a także szkoląc wolontariuszy.

Psycholog, terapeuta

Igor Burdalski

Nazywam się Igor Burdalski. Jestem psychologiem i psychoterapeutą integratywnym w trakcie specjalizacji. Posiadam uprawnienia do stosowania technik logoterapeutycznych (w ujęciu Frankla i Popielskiego), technik relaksacyjnych oraz terapii EEG-Biofeedback.

Specjalista terapii uzależnień

Andrzej Wierzbowicz

Uprawnienia do pracy terapeutycznej zdobywałem w Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia.

Informatyk, opiekun cyfrowy, dobry duch, przyjaciel.

Krzysztof Ciesielski

Krzysiek od kilku lat opiekuje się wszelkimi pracami w serwisie dom-Rehab. Ale przede wszystkim jest wielkim przyjacielem moim i mojej rodziny. Sam tworzy własną, piękną rodzinę. Tymczasem piszę o Krzysiu ja, ze względu na ogromną skromność tego gościa. Jednak postaram się ``przycisnąć`` go o kilka słów o sobie.