Przejdź do treści

Kadra

Kadra robert banasiewicz blog

Robert Banasiewicz

Szef kadry i właściciel ośrodka dom-REHABNazywam się Robert Banasiewicz. Jestem pedagogiem i specjalistą terapii uzależnień. Posiadam certyfikat KBds.PN (SP/0733/2012). Jestem właścicielem Ośrodka Leczenia Uzależnień dom-REHAB.

Kadra andrzej wierzbowicz 1

Andrzej Wierzbowicz

TerapeutaUprawnienia do pracy terapeutycznej zdobywałem w Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia.

Kadra piotr olubowicz 2

Piotr Ołubowicz

TerapeutaJestem uczestnikiem szkoleń i konferencji związanych z tematyką problemów ludzkich. Pracowałem w Poradni Uzależnień „MONAR” w Olsztynie i Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji w Gaudynkach.

Kadra arkadiusz jurgielajtis 3

Arkadiusz Jurgiełajtis

TerapeutaPomagam osobom uzależnionym w rozpoczęciu zupełnie nowego życia. Od lat robię to z ogromną pasją obserwując ten trudny, ale ciekawy, dający nadzieję proces.

Specjaliści współpracujący z naszym domem

Kadra zaneta holownia 4

Żaneta Hołownia

Trener i nauczyciel jogiJestem dyplomowanym nauczycielem jogi Sivanandy (Yoga Alliance USA). Ukończyłam kurs masażu orientalnego i ajurwedyjskiego.

Kadra maryla kapusta 5

Maryla Kapusta

Lekarz konsultantNa Warmię przyjechałam studiować medycynę w języku angielskim i…powoli zaczynam się tu zakorzeniać. Bardzo doceniam bezpośrednią pracę z ludźmi, dlatego też na co dzień przyjmuję w praktyce lekarza rodzinnego.

Kadra krzysztof ciesielski 6

Krzysztof Ciesielski

Dobry duch, przyjaciel, pomoc we wszystkim co mnie przerastaKrzysiek od kilku lat opiekuje się wszelkimi pracami w serwisie dom-Rehab. Ale przede wszystkim jest wielkim przyjacielem moim i mojej rodziny.

Zapisz się do newslettera

Zostawiając swój adres e-mail, na bieżąco otrzymujesz wszystkie nowości, które pojawią się na naszej stronie.

dom-REHAB Robert Banasiewicz © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności. Realizacja: Michał Ziółkowski.